دوشنبه , 28 خرداد 1403 - 8:36 قبل از ظهر

شرایط درج آگهی

۱. درج هرگونه آگهی تنها به واسطه ارائه مجوزهای مربوطه امکان پذیر بوده و کلیه مسئولیت های حقیقی، حقوقی و یا صنفی من جمله انتشار، پیگیری، ارائه، خرید و فروش محصولات بر عهده آگهی دهنده می باشد.

۲. درج آگهی، مستلزم ارسال تصویر مجوزهای مربوطه ( مجوز فروش و نماد اعتبار از دو زاویه، کارت ملی‌، شماره تلفن ثابت، همراه و آدرس مکان فروش) می باشد.

۳. در صورتی که تبلیغات مورد نظر دارای آدرس یک رسانه مجازی یا محصول فناوری اطلاعات باشد، هیچ محتوایی در آن رسانه یا محصول نباید خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران من جمله تصویر برهنه یا نیمه برهنه شهروندان غیر ایرانی، تصویر بی حجاب از زنان و یا مردان ایرانی، تصویر افراد ممنوع التصویر، مطالب ضد دین و نظام باشد.

۴. افرادی که اقدام به تبلیغ کانال(رسمی)، سایت(مجوزدار) یا اپلیکیشن(ثبت شده در اپ استور های رسمی) می نمایند، باید یک شماره تماس ثابت و همراه برای مواقع ضروری از خود ارائه دهند.

۵. تا زمانی که آگهی مورد نظر در رسانه ها وجود دارد، آگهی دهنده می بایست نسبت به رعایت مفاد مذکور متعهد باقی بماند؛ و در صورتی که از موارد بالا تخطی نموده و با تذکر اول نسبت به رفع مشکل اقدام نکند، آگهی مربوطه حذف شده و مبلغ آگهی به عنوان حق التزام و عدم رعایت قوانین ضبط خواهد شد.

۶. پیرو توافقات بالا که به صورت مکتوب در پیان رسان حاضر یا به صورت شفاهی انجام شده و بر اساس قوانین و نظامات عامه کشور و اصل آزادی قراردادی(ماده ۱۰ قانون مدنی) قرارداد الکترونیکی تبلیغات در رسانه های مجازی منعقد می گردد و سفارش دهنده با رضایت تام و کامل و با اسقاط حق هر گونه اعتراض در هر مرجعی این قرارداد را منعقد می نماید.

۷. حتی الامکان تبلیغات در زمان هماهنگ شده درج می شود اما با توجه به ماهیت رسانه های خبری، ممکن هست به دلیل درج اخبار حساس در مواقع خاص تبلیغات با تاخیر چند ساعته درج شود.

۸. مجموعه خبری عصر مرکزی اراک هیچ تضمینی نسبت به بازخورد آگهی منتشره نداشته و پس از انتشار آگهی تحت هیچ شرایطی آگهی مذکور کنسل نخواهد شد و هزینه آن عودت داده نمی شود.
۹.پس از واریز وجه تبلیغات و رزرو تبلیغات امکان کنسلی وجود ندارد.

✅آگهی دهنده محترم با توجه به مطالب مذکور و اطلاع از قوانین و مقررات، تعرفه تبلیغاتی، مدت زمان انتشار آگهی و نوع نشر آگهی تبلیغاتی خود نسبت به سفارش آگهی تبلیغاتی خود اقدام نموده و متن فوق را تأیید نمایید.

✅در صورتی که آگهی دهنده چند آگهی به طور همزمان سفارش دهد، تأیید متن حاضر به منزله قبول شرایط برای تمام آگهی ها می باشد.

🛑 تذکر مهم: در صورت ارسال نکردن بنر تبلیغاتی در روز رزرو شده مجموعه عصر مرکزی اراک هیچ مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت و تمامی ضرر و زیان ها بر عهده شخص آگهی دهنده می‌باشد.  پس از ثبت سفارش در سایت یا اجرا شدن تبلیغ به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و هزینه عودت داده نمیشود.

🌹از اینکه با همراهی خود باعث بهبود فرآیند تبلیغات و اعتماد بیشتر مخاطبین میشوید از شما سپاسگزاریم.🌹
✅عصر مرکزی اولین و پرمخاطب ترین کانال خبری استان مرکزی

✍️ عصر مرکزی در تمامی اپلیکشن ها فقط با آیدی زیر فعالیت دارد👈 عضو شوید‼️👇
✥━━══◈══━━✥
🆔 @ASRMARKAZI_Arak ♥️
✥━━══◈══━━✥